PHENOMENAL US-CHALLENGE 12 KOLOROWE KRATKOWIANKI (COLOURFUL PLAID)

#phenomenalus #phenomenaluschallenge #phenomenaluskolorowekratkowanki #phenomenaluscolourfulplaid

KOLOROWE KRATKOWIANKI (COLOURFUL PLAID ) to temat  dzisiejszego  wyzwania naszej grupy PHENOMENAL US . Kolorowa krata jest silnym trendem tej wiosny . Najbardziej pożądane jest łączenie krat różnej wielości  i w różnej kolorystyce . Jednak taki zestaw musi tworzyć spójną całość . Ja przekornie postawiłam na zestawienie czarno-białe . Wykorzystałam bluzkę w biało-czarną kratkę , do tego sportowe spódnicospodenki . Jednak podstawą stylizacji stał się winylowy trencz .

Zapraszam do oglądania , komentowania . Ciekawa jestem waszych opinii !

 

 

Bluzka | Zara

Spódniczka | Decathlon

Botki | Deezee

Trencz | ebay

Torebka | zasoby własne

Okulary | Gucci

 

 

 

 

You may also like

10 komentarzy

  1. Bardzo się cieszę , że stylizacja podoba się , trochę inaczej rozwinęłam temat , skupiłam się na winylowym trenczu , który już jakiś czas mam w szafie i szukałam na niego sposobu . Pozdrawiam serdecznie ?

 1. Ach , zazdroszczę Ci tego trencza, super to rozegrałaś i fantastyczne okularki, tak trochę jak sesksowny naukowiec z kosmosu 🙂

  1. Bardzo dziękuje za miłe słowa , okularki faktycznie w stylu naukowca z kosmosu świetnie to ujęłaś . Szukałam pomysłu na trencz i połączyłam go z kratką może nie jest kolorowo ale chciałam żeby było troszkę inaczej . Pozdrawiam gorąco .?

  1. Bardzo dziękuje za komentarz . Lubię troszkę łamać konwenanse , bardzo mi miło , że się podoba . Pozdrawiam serdecznie .?

  1. Dziękuje Małgosiu . Starłam się żeby nie było sztampowo i chciałam wykorzystać trencz

   który już mam jakiś czas w szafie . Pozdrawiam gorąco ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.