Black & white

Zestawienie biel-czerń nigdy nie wychodzi z mody. Dziś powraca w delikatnej oprawie srebra. Jeśli do tego dołożymy printy , na przykład paski w różnych kombinacjach, kratki, lub kropki, ta stylistyczna zabawa jest idealna i na lato, i na zimę . A jak wcześniej napisałam, moda to zabawa! Zatem do dzieła !

Paski możemy nosić od stóp do głów jak Tory Burch i Lanvin. Wygląda to szykownie, a co najważniejsze wydłuża sylwetkę. Ważne jest aby nie przesadzić.

Moja propozycja na dziś:

Szerokie spodnie, do tego koszula oczywiście w paski , całość uzupełnia biała ramoneska , w chłodniejsze  dni ramoneskę z powodzeniem możemy zastąpić np. czarnym kożuchem.

bluzka| h&M

spodnie|h&M

ramoneska|h&M

buty|deezee

okulary|Alberta Ferretti

You may also like

4 komentarze

  1. Rewelacyjne zestawienie!?Sama nie byłabym chyba tak odważna żeby ubrać się od stóp do głów w jeden wzór…Chociaż może kiedyś się ośmielę,bo wygląda obłędnie!

    1. Wzory jak najbardziej możemy łączyć, ważne jest aby na początku trzymać się jednej kolorystyki, wtedy raczej wszystko powinno się zgadzać.
      Możemy iść o krok dalej i próbować łączyć desenie o różnych zestawieniach kolorystycznych. Postaram się w następnych postach pokazać kilka takich połączeń. Dziękuję za komentarz.
      Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.