fale, fale…

Pewnie każda z nas ma dylemat jak się uczesać na wyjątkową okazję, wesele znajomych, przyjęcie itp. Zawsze się zastanawiam co zrobić na głowie, by po pierwsze nie być przesadnie wystylizowaną , po drugie czuć się dobrze we własnej skórze. Z reguły prostuje tylko włosy i tyle. Tym razem było inaczej. P. Kasia, która zawsze mi pomaga w takiej sytuacji zaproponowała lekkie upięcie i delikatne fale. Efekt finalny bardzo mi się spodobał. Czułam się lekko i swobodnie, fryzura przetrwała całą noc. Gorąco polecam !

salon ” Katrin” Oświęcim

 

You may also like

6 komentarzy

 1. Do takiej stylizacji – bardzo kobiecej w zmysłowym kolorze upięcie pasuje idealnie! Sądzę, że dużo bardziej niż wspomniane proste i gładkie włosy ? Piękny efekt!

  1. Dziękuję za tak życzliwą opinię, to dla bardzo ważne, bo stawiam dopiero pierwsze kroki w blogowaniu i jeszcze wiele muszę się nauczyć.
   pozdrawiam

  1. Bardzo mi miło,że odwiedziłaś mojego bloga i znalazłaś coś co się spodobało, dziękuję za tak sympatyczny komentarz. Tak jak wspomniałam wcześniej to dopiero moje początki w blogowaniu i sporo nauki przede mną, ale praca nad blogiem daje mi wiele radości i sprawia,że życie jest ciekawsze.
   Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.