PHENOMENAL US 13 -MĘSKI AKCENT / A LITTLE BIT OF A GENTLEMAN

#phenomenlus #phenomenaluschallenge #phenomenalusmeskielement#phenomenalusalittlebitofagentleman

Dziś kolejne 13 wyzwanie naszej Fenomenalnej Grupy . Jestem bardzo szczęśliwa , że mogę uczestniczyć w tej zabawie i przebywać w tak świetnym gronie niesamowitych kobiet. Temat stylizacji to męski akcent . Postanowiłam połączyć wyzwanie z modnym militarnym trendem w tym sezonie . Poza tym elementy garderoby stylizowane na mundur zawsze wyglądają  ciekawie . Aby nie było całkiem mundurowo zamiast spodni przewrotnie wybrałam szorty z satyny obszyte koronką , które mają zdecydowanie buduarowy charakter,  powagi nadaje im  kolor khaki , do tego koszulowa bluzka , apaszka związana w biegu w formie krawatu i krótki blezer o kroju munduru . W  drugiej odsłonie pojawia się trencz w pięknym kolorze khaki . Pikanterii dodają skórzane gladiatorki na słupku z metalowymi dżetami  oraz kaszkiet w wojskowym stylu .

Co powiedzie na moja wizję męskiego akcentu ?

Czekam z niecierpliwością na Wasze komentarze !

 

 

Szorty , Bluzka , Kurteczka | H&M

Płaszcz | Zara

Kaszkiet | Gigi Hadid dla Tommy Hilfiger

Gladiatorki | Ebay

Okulary | Diverse

 

 

 

 

 

You may also like

15 komentarzy

 1. Oj ostro, mam duży respekt przed taką panią oficer, prawdziwa pawer woman, bardzo mi się podoba to zamieszanie i kontrasty ☺ Świetnie, nietuzikowo ☺

  1. Olu bardzo się ciesze , że moja stylizacja znalazła Twoje uznanie . Miało być kontrastowo . Tak sobie to wymyśliłam .
   Pozdrawiam serdecznie .

  1. Dziękuje bardzo za tak miły komentarz . Takie miałam założenie , dodać trochę kobiecości do męskiego akcentu . Cieszę się ,że to zauważyłaś . Pozdrawiam gorąco .

  1. Bardzo dziękuje za komentarz . Chciałam aby było troszkę z pazurem stąd kaszkiet , szorty .
   Cieszę się , że stylizacja się spodobała . Pozdrawiam serdecznie .

 2. Buduarowe 😉 bardzo śliczne. Super to wszystko połączyłaś – słodko-gorzko bym powiedziała 😉 . W tym kaszkiecie, płaszczu i gladiatorkach wyglądasz jak z jakiegoś filmu – a swoją drogą buty rewelacja:))))) Kisses – Margot 🙂 )))

  1. Taki miałam właśnie zamiar , chciałam połączyć ten temat z modnym militarnym trendem i dodać do tego lansowane w tym sezonie szorty. Bardzo dziękuje za komentarz . Pozdrawiam gorąco .

  1. Bardzo dziękuje za komentarz , bardzo się cieszę , że stylizacja spodobała się .Pozdrawiam serdecznie .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.